Cieszę się ogromnie, że mam wdzięczność w sobie.
Wszystko jest piękniejsze, gdy jestem przy tobie.
SZOP i KACZUSZKA odkrywają radość ze wspólnie spędzonych chwil i są wdzięczne, że mają siebie nawzajem.
Piękna opowieść o wdzięczności i przyjaźni – idealna książeczka na poprawę nastroju.

