Filip o swojej chorobie: Bardzo siΔ baΕem. Nie, ΕΌe depresja wrΓ³ci, ale ΕΌe ludzie zacznΔ pisaΔ: βCo on pβ¦li?!β. Wiem, ΕΌe ludzie myΕlΔ : Jak czΕowiek, ktΓ³ry jest prezenterem, wiecznie uΕmiechniΔty, ktΓ³ry ma pieniΔ dze, dom, rodzinΔ, moΕΌe mieΔ depresjΔ? Jakie on ma prawo mΓ³wiΔ o depresji? PrzecieΕΌ mu do szczΔΕcia nic nie potrzeba. To moΕΌe zabrzmieΔ jak prΓ³ba uΕΌalania siΔ nad sobΔ . I to bardzo nieudolna. Ale czuΕem, ΕΌe to jest ten moment, kiedy mogΔ powiedzieΔ, co mnie spotkaΕo. WiedziaΕem, ΕΌe scenariusz z kolejnΔ falΔ hejtu jest bardzo prawdopodobny. ByΕem na to przygotowany.
Filip jest teΕΌ chΕopakiem bardzo inteligentnym, z ogromnym poczuciem humoru, z dobrym sercem. PosiadajΔ c spore Εrodki i wpΕywy, stara siΔ jak najwiΔcej pomagaΔ potrzebujΔ cym, zbiera pieniΔ dze na cele charytatywne. Pomaga i uΕwiadamia. OpierajΔ c siΔ na wΕasnych doΕwiadczeniach, chce pokazaΔ jak Εatwo jest wpaΕΔ w depresjΔ, jak trudna jest droga wychodzenia, ale jednak moΕΌliwa! Autobiografia Filipa bΔdzie opowieΕciΔ o nieΕatwym ΕΌyciu autora, peΕnym bΕΔdΓ³w i pomyΕek. Opowiedziana z humorem, mocno i wprost, bez owijania w baweΕnΔ.

